Ciekawe strony

do 8 lat zawierająca wiele gier i zabaw edukacyjnych, twórczych, zręcznościowych, gry na spostrzegawczość, a także gry polegające na segregowaniu przedmiotów. Można tam znaleźć również gotowe do wydrukowania zaproszenia, kolorowanki, czy bileciki do prezentów.

Strona przeznaczona jest dla małych dzieci i rodziców. Zawiera ponad 130 zabaw zaprojektowanych przez psychologów, tak by wspierać komunikację rodziców z małymi dziećmi oraz rozwijać ich wszechstronny rozwój.

Oficjalna strona lalki Barbi. Można wybrać się z Barbi na zakupy, poprzymierzać ciuchy, poczatować z jej przyjaciółmi, zwiedzić jej dom i poznać wiele innych sekretów Barbi. Na stronie także

Całkiem spory wybór wysokiej jakości kolorowanek dla dzieci. Zwierzęta: ssaki, płazy, gady, ptaki, ryby, owady, dinozaury. Rośliny: owoce, warzywa, kwiaty, grzyby. Pojazdy: samochody, samoloty. Kolorowanki edukacyjne: literki (alfabet), cyferki. Labirynty, mandale, przedmioty, Kolorowanki świąteczne: Boże Narodzenie, Wielkanoc.

Domowy przedszkolak czyli witaj w Lulandii! Są tam gry dla dzieci, kolorowanki i zabawy. Przedszkolaki mogą poznawać literki, liczby, angielski i śpiewać piosenki. Czas spędzony przed komputerem mierzy zegar Bimbam, który dzwoni, jeśli zabawa trwa zbyt długo.

Portal KulturalnyPlacZabaw.pl jest częścią portalu Qlturka.pl, przeznaczoną dla dzieci. To bezpieczne miejsce, pełne kulturalnej rozrywki - dzieci znajdą tu klipy ze spektakli teatralnych, fragmenty filmów animowanych, kolorowanki do wydruku, piosenki mp3, puzzle i memory on-line i dużo, dużo więcej.