Nowe komputery z programu KidSmart

Nasze przedszkole jest jedyną placówką w powiecie sokólskim które otrzymało nowe komputery z programu KidSmart w ramach projektu projektu "Z przedszkola w cyfrowy świat z programem Kidsmart"

Zestawy komputerowe zostały zaprojektowany specjalnie dla dzieci w wieku 3-7 lat wraz z oprogramowaniem edukacyjnym. Zestaw IBM KidSmart wzbogacił bardzo nasze zasoby dydaktyczne m. in. w zakresie podstaw matematyki, przyrody, logicznego myślenia, muzyki a ponadto, poprzez wprowadzenie elementów nowości i zabawy, urozmaica i uatrakcyjnia zdobywanie nowych umiejętności.

Poprzez udział w programie, dzieci z naszego przedszkola już we wczesnych latach będą uczyć się jak mądrze korzystać z komputera oraz kształtować umiejętność korzystania z najnowszych technologii w nauce i codziennym życiu.